Teraz
+17°
Główna
Najnowsze
Logowanie
06:00
+19°
09:00
+21°
Miasto Sanok w kryzysie finansowym
Sanoccy radni zabrali głos w sprawie referendum
Radni ostrzegają: Krytyczny stan finansów miasta Sanoka i perspektywa bankructwa
Rusza zbieranie podpisów pod referendum w sprawie odwołania Rady Miasta Sanoka
Część mieszkańców Sanoka chce odwołania Rady Miasta
Żarty się skończyły. Teraz czas na ratowanie Sanoka!
Wniosek komisji rewizyjnej o nieudzielenie absolutorium burmistrzowi Sanoka Komisja Rewizyjna Rady Miasta Sanoka wyraziła negatywną opinię na temat realizacji budżetu za 2023 rok przez burmistrza Tomasza Matuszewskiego. Regionalna Izba Obrachunkowa (RIO) potwierdziła, że uchwała Komisji została sporządzona zgodnie z wymogami formalno-prawnymi. (...)
Wyniki wyborów do Rady Miasta Sanoka. Pełny skład i przyszłe zmiany W wyborach do Rady Miasta Sanoka mieszkańcy zadecydowali o wyborze 21 radnych, którzy będą reprezentować ich interesy przez najbliższe lata. Zgodnie z oficjalnymi wynikami, mieszkańcy Sanoka wybrali swoich przedstawicieli z różnych opcji politycznych, co zapowiada interesującą kadencję w lokalnym samorządzie. (...)
Regionalna Izba Obrachunkowa wytyka nieprawidłowości w budżecie Sanoka Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Rzeszowie dopatrzyło się nieprawidłowości stanowiących naruszenie prawa w uchwale budżetowej miasta Sanoka na rok 2023. Niezastosowanie się do wskazań RIO spowoduje stwierdzenie nieważności zakwestionowanej części uchwały. (...)
Burmistrz Tomasz Matuszewski z absolutorium i wotum zaufania. Rok 2021 przyniósł nowe inwestycje [ZDJĘCIA] Zdecydowana większość Rady Miasta Sanoka udzieliła burmistrzowi Tomaszowi Matuszewskiemu absolutorium z tytuły wykonania budżetu za 2021 rok oraz obdarzyła go wotum zaufania. Poprzedni rok dla miasta nad Sanem to kolejne zdecydowane inwestycje. Sesja absolutoryjna odbyła się 30 czerwca. (...)