Reklama

Z posterunku na boisko. Policjantka z Krosna w kadrze narodowej

Opublikowano: wt, 19 lut 2019 11:45
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości KROSNO. Krośnieńska policjantka, posterunkowa Natalia Niemiec otrzymała powołanie do reprezentacji polskiej Policji, z którą wywalczyła I miejsce w międzynarodowym turnieju piłkarskim.

- W minionym tygodniu odbył się X Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej im. podkom. Andrzeja Struja w Warszawie. W sportowych zmaganiach wzięło udział ponad 100 drużyn reprezentujących kilkanaście krajów świata – informuje Komenda Miejska Policji w Krośnie.

Po trzech dniach rywalizacji, policjantki reprezentujące nasze narodowe barwy, okazały się najlepsze. Wśród mężczyzn wygrali mundurowi z Mołdawii.

- Ideą turnieju było wspomnienie bohaterstwa podkom. Andrzeja Struja, który będąc poza służbą, podjął interwencję wobec dwóch młodych mężczyzn. Śmiertelnie raniony nożem, do końca wypełnił rotę policyjnego ślubowania. Z myślą o rodzinach zmarłych funkcjonariuszy, podczas turnieju zorganizowano zbiórkę środków, które zostały przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach – dodaje KMP w Krośnie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE