Reklama

Wystawa Klubu Fotografików Sanockich w Małej Galerii Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku

Opublikowano:
Autor:

Wystawa Klubu Fotografików Sanockich w Małej Galerii Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Małej Galerii BDK w Lesku zawisły prace członków Klubu Fotografików Sanockich. Tematem przewodnim wystawy jest dolina Sanu. Wystawę można oglądać do 13 listopada.

Uroczysty wernisaż zorganizowano 20 października. Zjawili się na nim autorzy prac. Swoją pierwszą wystawę Klub Sanockich Fotografików miał w marcu 2004 roku. Jego członkowie wielokrotnie brali udział w Konfrontacjach Fotograficznych w WDK w Rzeszowie. Wiele osób z klubu swoje fotografie prezentuje na wystawach indywidualnych, zbiorowych i na konkursach fotograficznych.

 

Każdy fotograf artysta w swojej twórczości zachowuje odrębność, fascynacje i sposób postrzegania świata. Utrwalają momenty zachwytu, piękne i ważne. Ich spotkaniom i wystawom zawsze towarzyszą emocje i długie dyskusje.

 

 

Mistrzem grupy jest Władysław Szulc, o którym Anna Strzelecka napisała: "...dyskretnie przyglądający się otaczającej go rzeczywistości, robiący te swoje, niepowtarzalne zdjęcia tak naprawdę nie wiadomo, kiedy i gdzie - przy okazji, niepostrzeżenie..."

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE