Reklama

Wyróżnienie dla sanockiego stowarzyszenia. Statuetka dla Sanitasu

Opublikowano:
Autor:

Wyróżnienie dla sanockiego stowarzyszenia. Statuetka dla Sanitasu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sanockie Stowarzyszenie Sanitas zostało wyróżnione za społeczną pracę na rzecz Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu i jego pacjentów.

Statuetki zostały wręczone podczas Konferencji naukowej „Pozytywne zmiany w ochronie zdrowia – nowoczesność, kompleksowość, dostępność w leczeniu”, zorganizowanej przez dyrekcję Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.

Sanockie stowarzyszenie zostało wyróżnione za działalność na rzecz przemyskiego szpitala.

- Była to dla nas miła niespodzianka, zaskoczenie oraz zaszczyt znaleźć się w gronie wyróżnionych Organizacji m. im takich jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która od lat na szeroką skalę pomaga placówce - mówi Anna Nowakowska, szefowa sanockiego stowarzyszenia.

- Wyróżnienie w dużej mierze jest zasługą Marty Rygiel-Drozd oraz Magdaleny Malisz, które prowadzą oddział Sanitasu na terenie Szpitala w Przemyślu, dbając o dobro pacjentów i współpracując z dyrekcją. Jestem dumna z dziewczyn i z ich poświęcenia dla dobra pacjentów - dodaje Anna Nowakowska. 

Sanitas od lat wspiera przemyską placówkę. Organizował tam m.in. akcje "Piękna w chorobie" skierowaną do pacjentek oddziałów onkologicznych oraz "białe soboty" - darmowe badania skierowane do mężczyzny oraz akcję "Mikołaj".

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE