Wiki Sanok zwycięża Jankowce w A klasie [FOTO]

Wiadomości Kolejny mecz A klasy i znów komplet punktów pada łupem beniaminka A klasy, drużyny Wiki Sanok.

W niedzielne popołudnie sanocka drużyna pokonała pewnie na własnym obiekcie Bieszczady Jankowce 2-0.

Bramki zdobyli niezwykle skuteczny w rozgrywkach Łukasz Lachiewicz - w 30 minucie spotkania i Damian Rolnik w 54 minucie.

Mecz od początku pod kontrolą gospodarzy, którzy w całym meczu stworzyli sobie wiele dogodnych sytuacji do zdobycia kolejnych bramek.

W następnej kolejce, za tydzień Wiki zagra na wyjeździe na boisku najsłabszej drużyny A klasy, Remixu Niebieszczany.

Wiki Sanok - Bieszczady Jankowce 2-0 (1-0)

Skład Wiki: Szlachcic, Drwięga, Burczyk, Florek, Pielech, Węgrzyn, Rolnik, Furdak, Domaradzki Rafał, Sokołowski, Lachiewicz.

rezerwowi:
Drobot, Domaradzki Jerzy, Lisowski, Muszka, Nycz, Kuzicki, Kłodowski.

W innych spotkaniach tej kolejki zanotowano następujące wyniki:
Górnik Strachocina - Sanovia Lesko 0-1
Zgoda Zarszyn - Victoria Pakoszówka 3-1
Bukowianka Bukowsko - Szarotka Nowosielce 5-0
Osława Zagórz - LKS Płowce/Stróże Małe 2-3 Nelson Polańczyk - Remix Niebieszczany 5-3

Wiki Sanok jest już na trzeciej pozycji  w tabeli, mając jedno spotkanie rozegrane mniej niż rywale.