Reklama

W oczekiwaniu na…

Opublikowano:
Autor:

W oczekiwaniu na… - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na ostatniej sesji rady miasta Sanoka pojawiło się wiele zapytań ze strony radnych. Niektóre z interpelacji nie znalazły jeszcze swojego finału. Inne są w trakcie rozwiązywania.

Na rozstrzygnięcie nadal czeka kierunkowość ulicy Zielonej w Sanoku. Wojewoda Podkarpacki w związku z otrzymanym zgłoszeniem nakazał staroście sanockiemu przywrócić na tej drodze ruch zgodny z zatwierdzoną organizacją w 2007 roku. Tak też zostało zrobione. Jak poinformował Edward Olejko, wiceburmistrz miasta Sanoka urząd zleci wykonanie nowej organizacji ruchu z możliwością wprowadzenia dwukierunkowości. Projekt zostanie skierowany do zaopiniowania do Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Natomiast problem zablokowanych okienek do piwnic w budynkach przy ulicy Piłsudskiego, które zabudowano w trakcie przebudowy drogi, zostanie wkrótce rozwiązany. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. wykona zwentylowanie piwnic wraz z zamurowaniem wnęk po zlikwidowanych szachtach.

Z kolei w sprawie utrzymania czystości w tunelu pomiędzy budynkami przy ulicy Kościuszki 10 i 12 w Sanoku, miasto zleciło Sanockiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. sprawdzenie i ewentualne podjęcie działań w tej sprawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE