Reklama

UWAGA: Mała Oliwia z Sanoka potrzebuje naszej pomocy!

Opublikowano:
Autor:

UWAGA: Mała Oliwia z Sanoka potrzebuje naszej pomocy! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Oliwia Rybczak to ośmioletnia mieszkanka Sanoka. Od niedawna dziewczynka zmaga się z bardzo poważną chorobą nowotworową.

Na leczenie Oliwki potrzebne są duże fundusze. Każda pomoc ma ogromne znaczenie i wspiera rodzinę nie tylko finansowo, ale także psychicznie.
U Oliwii w marcu 2019 roku zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Choroba dała o sobie znać w połowie lutego.
Oliwia to bardzo aktywna, otwarta, pogodna, energiczna i zainteresowana światem, który ją otacza dziewczynka. Wszędzie jej pełno i ciągle jest w ruchu. Uwielbia pływać na basenie. Chętnie oddaje się również różnym pracom manualnym m.in. maluje i rysuje, układa budowle z klocków lego, a także układanki.
Dziewczynka jest prawdziwą miłośniczką zwierząt. Z wielką troską opiekuje się swoimi trzema pupilami: psem, kotem i chomikiem.
Obecnie, już 8 tydzień Oliwka przebywa w rzeszowskim szpitalu nr 2. Trudno jej odnaleźć się w nowej dla niej sytuacji. Bardzo tęskni za domem, szkołą i przyjaciółmi.
Oliwia jest pod opieką Fundacji Iskierka, która wspiera tych, którzy walczą z chorobą nowotworową. Przed dziewczynką jeszcze długi i kosztowny proces leczenia, a ciężka choroba Oliwii wywróciła do góry nogami życie całej rodziny. Mała sanoczanka potrzebuje naszego wsparcia w powrocie do zdrowia.

Wspomóc Oliwię i jej rodzinę, w tym szczególnie trudnym okresie, możemy, wpłacając na adres: Fundacja ISKIERKA, Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2. ING Bank Śląski nr konta: 40 1050 0099 6781 1000 1000 0838. 
Każda pomoc rodzinie ma bardzo ogromne znaczenie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE