Reklama

USTRZYKI DOLNE: Policjanci korzystają z urządzenia do ozonowania pojazdów i pomieszczeń [FOTO+VIDEO]

Opublikowano: śr, 20 maj 2020 09:11
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kwietnia, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych mają na wyposażeniu ozonator, który służy do dezynfekowania pomieszczeń i radiowozów. Urządzenia trafiły do 16 jednostek policji na terenie województwa podkarpackiego, a ich zakup był możliwy dzięki środkom przekazanym z funduszu prewencyjnego.

Funkcjonariusze z ustrzyckiej komendy zostali wyposażeni w profesjonalne urządzenie do ozonowania pojazdów, które w tym szczególnym czasie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa i komfort pracy policjantów. Urządzenie to zostało zakupione ze środków funduszu prewencyjnego.

Ozonatory są to nowoczesne urządzenia, które generują ozon, oczyszczając i dezynfekując pomieszczenie lub pojazd. Ozonowanie jest metodą, która skutecznie zmniejsza ryzyko zarażenia wirusami oraz całkowicie usuwa zarazki, oraz bakterie z trudno dostępnych i często pomijanych w dezynfekcji miejsc. To urządzenie przede wszystkim wykorzystywane jest do dezynfekcji samochodów, w których funkcjonariusze codziennie pełnią służbę. Zwiększa to ich bezpieczeństwo podczas użytkowania sprzętu, w celu zapewnienia im należytej ochrony.

Dzięki współpracy komendantów ustrzyckiej policji i straży pożarnej, pojazdy strażaków są również dezynfekowane przy wykorzystaniu ozonatora będącego na wyposażeniu Policji. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE