Reklama

UNIHOKEJ: Zapowiedź 13 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia

Opublikowano:
Autor:

UNIHOKEJ: Zapowiedź 13 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższy poniedziałek 10 lutego w hali Centrum Sportowo - Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku zostanie rozegrana 13 kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi zapowiedziami meczów.

17:30 AZS UP Sanok (1) vs Floorball Legends (4)
W spotkaniu otwierającym zmagania 13 kolejki SLU zmierzą się ze sobą drużyny AZS UP Sanok oraz Floorball Legends. Studenci dzięki wygranej w ostatnim meczu, na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego zapewnili sobie pierwszą pozycję w lidze i tym samym będą rozstawieni w fazie play-off. Takiego komfortu nie posiada drużyna Legendarnych, która wciąż walczy o jak najwyższą pozycję przed najważniejszą częścią rozgrywek. Faworytem w tym meczu wydają się być zawodnicy AZSu, jednakże jak pokazał już ten sezon, w spotkaniach tego typu możemy spodziewać się ciekawych rozstrzygnięć.

18:30 Bona Wilki II Sanok (2) vs Forest (7)
W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi dwiema drużynami padł dość niespodziewany remis, a sam mecz rozstrzygnięty został w rzutach karnych, które lepiej wykonywała drużyna Wilków. Drużyna Forest, która zajmuje obecnie ostatnią pozycję w tabeli będzie starała się o ponowne sprawienie niespodzianki. Będzie im o to niezwykle trudno, ponieważ zawodnicy Wilków w ostatnim czasie prezentują wyśmienitą formę, która stawia ich nie tylko jako faworyta do wygrania tego spotkania ale i całej ligi.

19:30 Traf Oknoplast (6) vs Besco (5)
W spotkaniu zamykającym zmagania przedostatniej kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja zobaczymy drużyny Traf Oknoplast oraz Besco. Zespół Besco w dalszym ciągu ma szansę, by być w najlepszej trójce sezonu zasadniczego. Aby jednak tak się stało, zawodnicy Besco muszą wygrać dwa pozostałe spotkania. Zadanie z pewnością utrudni im zespół Trafu Oknoplast, który w niedawnych spotkaniach, pomimo iż przegranych, prezentował się dużo lepiej niż na początku sezonu.

Pauzuje – InterQ Sanockie Niedźwiedzie

 

Przygotował: Paweł Kurkarewicz/FOORBALL LEGENDS

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE