Reklama

Umowa na budowę sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Stróżach Wielkich podpisana

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Sanok

Umowa na budowę sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Stróżach Wielkich podpisana - Zdjęcie główne

Podpisano umowę na budowę sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Stróże Wielkie | foto Gmina Sanok

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt Gminy Sanok Anna Hałas podpisała umowę z wykonawcą inwestycji firmą „Zakład Instalacji Sanitaranych Niedziałek Adam” na budowę sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Stróże Wielkie. Zakończenie robót planowane jest na koniec maja 2024 r. 

Na mapie gminy, to kolejna miejscowość, która już niebawem będzie korzystać z przyłączy. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie rurociągów sieci wodociągowej wraz z przyłączami do istniejących budynków, wykonanie węzła połączeniowego wykonanej sieci z istniejącą oraz węzłów hydrantowych i przyłączeniowych. 

 

Powstanie także hydrofornia strefowa i zbiornik do magazynowania wody pitnej wraz z drogą dojazdową.


Zakres rzeczowy inwestycji obejmuje wykonanie rurociągów sieci wodociągowej wraz z przyłączami do istniejących budynków, wykonanie węzła połączeniowego wykonanej sieci z istniejącą oraz węzłów hydrantowych i przyłączeniowych.


Powstanie także hydrofornia strefowa i zbiornik do magazynowania wody pitnej wraz z drogą dojazdową. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami do istniejących już budynków obejmie wykonanie rurociągu tłocznego, włączenie wykonanej sieci kanalizacyjnej do istniejącej przepompowni ścieków, wykonanie studni na sieci kanalizacyjnej, oraz wykonanie przepompowni ścieków i lokalnej przepompowni ścieków wraz z drogą dojazdową. Całkowita kwota inwestycji to 2 883 981,00 zł brutto. Zakończenie prac planowane jest na koniec maja 2024 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy