Reklama

Szymonek ma rączkę

Opublikowano:
Autor:

Szymonek ma rączkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dwóch tygodni Szymon Szajna, mieszkaniec Nowosielec, korzysta z protezy kosmetycznej, która uzupełnia wygląd zewnętrzny chłopca. To pierwszy krok do tego, aby odzyskał namiastkę dawnego życia.

O historii Szymona pisaliśmy w czerwcowym numerze Korso Gazety Sanockiej. Wypadek, w wyniku którego chłopiec stracił prawą rączkę, na zawsze zmienił jego życie. Jego rodzice rozpoczęli starania o pozyskanie funduszy na odpowiednią protezę, dzięki której Szymon mógłby normalnie funkcjonować. Na chwilę obecną otrzymał protezę kosmetyczną, którą należy minimum raz do roku wymienić.

– Syn jest bardzo zadowolony – mówi pani Agnieszka. – Codziennie zakłada protezę i nosi ją bez problemów. Dzięki niej ma również lepsze samopoczucie.

Na protezę funkcjonalną rodzice Szymona nadal zbierają. Już w najbliższy piątek będzie można wspomóc chłopca w czasie charytatywnej zbiórki w trakcie uroczystości Święta Niepodległości w Domu Kultury w Nowosielcach.

Jednocześnie nadal można wpłacać pieniądze na konto założone przez Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. ks. Zygmunta Gorazdowskiego krąg w Nowosielcach:

70 8642 1038 2004 3820 5837 0005 z dopiskiem dla Szymona Szajny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE