Reklama

Reklama

Sukcesy skrzypaczek

Opublikowano: pt, 30 mar 2018 14:39
Autor:

Sukcesy skrzypaczek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczennice sanockiej szkoły muzycznej: Emilia Linka i Hanna Szczepańska znakomicie zaprezentowały się 20-21 marca podczas X Regionalnego Konkursu Skrzypcowego, Wiolonczelowego i Kontrabasowego "Dźwięki Smyczkiem Malowane" w Dębicy.

Dziewczynki uzyskały wysokie lokaty w swojej kategorii wiekowej. Emilia Linka z klasy skrzypiec Grażyny Dziok zajęła II miejsce. Zagrała Koncert g-moll cz. I Antonio Vivaldiego oraz etiudę koncertową "Zima zła" Pawła Wójtowicza. Natomiast Hanna Szczepańska, uczennica Ewy Wojtyńskiej-Kiczorowskiej, otrzymała wyróżnienie za wykonanie Koncertu a-moll op. 3 nr 6 cz. I Vivaldiego oraz etiudy op. 36 nr 17 Jacquesa F. Mazasa.

Jury w składzie: dr Barbara Łypik-Sobaniec z Akademii Muzycznej w Krakowie, ad. dr Irena Olkiewicz z AM we Wrocławiu i Urszula Bizoń-Biduś z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy przewodniczył adiunkt dr Krzysztof Lasoń z AM w Katowicach.

Jury  oceniało łącznie wszystkich uczestników, bez podziału na rodzaj instrumentu smyczkowego, na którym grali.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.