Reklama

Strzelali z broni śrutowej do samochodów

Opublikowano:
Autor:

Strzelali z broni śrutowej do samochodów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na terenie Rzeszowa w nocy z wtorku na środę zostało uszkodzonych kilkanaście samochodów. Dotarły również zawiadomienia o uszkodzeniu elewacji i okien w domu mieszkalnym. Do podobnego zdarzenia doszło również kilka dni wcześniej na ul. Załęskiej. Wczoraj policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o zniszczenia.

Od wczoraj policjanci przyjmują zgłoszenia o uszkodzonych na terenie Rzeszowa  samochodach. Jak ustalili funkcjonariusze, w nocy z wtorku na środę sprawcy jeździli po Rzeszowie strzelając z broni śrutowej do zaparkowanych samochodów. Zostało uszkodzonych kilkanaście aut przy ulicach Nizinnej, Bałtyckiej, Lwowskiej, Hetmańskiej i Szopena. Tej samej nocy uszkodzona została elewacja i szyby w budynku mieszkalnym na osiedlu Zalesie.

Do podobnego zdarzenie doszło również kilka dni wcześniej na ul. Załęskiej. Tam sprawcy uszkodzili dwa samochody i wiatę przystankową.

W środę policjanci z komisariatu na Nowym Mieście, gdzie we współpracy z funkcjonariuszami wydziałów kryminalnego i wywiadowczo interwencyjnego, zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tych zniszczeń. To mieszkańcy Rzeszowa w wieku niespełna 18 i 21 lat. Teraz policjanci wspólnie z prokuratorami z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie pracują nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzeń i ewentualnego udziału w nich zatrzymanych mężczyzn.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE