Reklama

Sprawdź jak wypadły matury w powiecie sanockim

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: redakcja

Sprawdź jak wypadły matury w powiecie sanockim  - Zdjęcie główne

foto redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W maju bieżącego roku do egzaminu dojrzałości przystąpiło 16 293 tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych (liceów ogólnokształcących, techników oraz branżowych szkół II stopnia) z województwa podkarpackiego.

Z danych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie wynika, że spośród wszystkich zdających, egzamin maturalny pozytywnie napisało 12 858 osób (79%). Zdawalność w podkarpackich liceach wyniosła 87%, a w technikach – 68%. Szansę przystąpienia do egzaminu poprawkowego zaplanowanego w sierpniu br. otrzymało 2 379 osób (15% zdających). 1 056 osób (6%) nie zdało egzaminu maturalnego z więcej niż jednego przedmiotu.

W szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sanocki, zdawalność matur wyniosła 82,28%.

  • I LO w Sanoku (zdawalność: 98,75%) – 159 osób zdało egzamin dojrzałości, 2 osoby nie zdały matury, ale mają szansę przystąpienia do egzaminu poprawkowego w sierpniu.
  • II LO w Sanoku (zdawalność: 98,71%) – 154 osoby zdały egzamin dojrzałości, 2 osoby nie zdały matury, ale mają szansę przystąpienia do egzaminu poprawkowego w sierpniu.
  • ZS nr 1 w Sanoku (zdawalność: 76,00%) – 76 osób zdało egzamin dojrzałości, 24 osoby nie zdały matury, 19 osób ma szansę przystąpienia do egzaminu poprawkowego w sierpniu.
  • ZS nr 2 w Sanoku (zdawalność: 51,72%) – 15 osób zdało egzamin dojrzałości, 14 osób nie zdało matury, 12 osób ma szansę przystąpienia do egzaminu poprawkowego w sierpniu.
  • ZS nr 3 w Sanoku (zdawalność: 69,60%) – 142 osoby zdały egzamin dojrzałości, 62 osoby nie zdały matury, 57 osób ma szansę przystąpienia do egzaminu poprawkowego w sierpniu.
  • ZS nr 5 w Sanoku (zdawalność: 48,48%) – 16 osób zdało egzamin dojrzałości, 17 osób nie zdało matury, 11 osób ma szansę przystąpienia do egzaminu poprawkowego w sierpniu.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy