Reklama

Sanok. Ministerstwo zdrowia przekazało sprzęt medyczny

Opublikowano:
Autor:

Sanok. Ministerstwo zdrowia przekazało sprzęt medyczny  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ministerstwo Zdrowia przekazało sanockim placówkom oświatowym sprzęt medyczny oraz środki ochrony indywidualnej w postaci maseczek i płynów do dezynfekcji.

Pierwsza dostawa została rozdysponowana 31 sierpnia, a w akcji pośredniczyła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.

Z pomocy skorzystały placówki oświatowe, które zgłosiły zapotrzebowanie w aplikacji SOI-szkoły. 31 sierpnia łącznie przekazano 504 pojemniki 5-litrowych płynów do dezynfekcji oraz 8850 sztuk maseczek ochronnych. Środki ochrony otrzymały wszystkie sanockie szkoły średnie, Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Sanoku, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sanoku, Policealna Szkoła w Sanoku oraz Medyczna Szkoła Policealna w Sanoku.

W ramach wrześniowej akcji pomocowej sprzęt przekazano nie tylko do szkół średnich, ale również do Szkoły Podstawowej nr 5 w Sanoku, Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w Sanoku, Medycznej Szkoły Policealnej w Sanoku, Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, Podkarpackiej Szkoły Przedsiębiorczości w Sanoku, Policealnej Szkoły w Sanoku, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sanoku, Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Sanoku, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sanoku oraz Certyfikowanego Ośrodka Kształcenia RIG w Sanoku. Do placówek przekazano łącznie 38 termometrów oraz 26 100 maseczek ochronnych.

W akcji rozdysponowania sprzętu pomogły Wojska Obrony Terytorialnej z Sanoka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE