Reklama

Sanok. Jarmark Adwentowy on-line

Opublikowano:
Autor:

Sanok. Jarmark Adwentowy on-line  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, po konsultacjach z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną oraz powołując się na rozporządzenie Rady Ministrów ws. ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Jarmark Adwentowy na Rynku nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców oraz oczekiwaniom wystawców, postanowiliśmy zaproponować specjalny projekt – Jarmark Adwentowy w wersji on-line.

Zdajemy sobie sprawę, że przez ostatnie miesiące rękodzielnicy, rzemieślnicy i twórcy ludowi przygotowywali się do Jarmarku, czego efektem jest wyjątkowa oferta świąteczna. 

Od 7 do 23 grudnia br. zostanie utworzone na profilu na Facebooku Miasto Sanok wydarzenie Jarmark Adwentowy on-line, gdzie będziemy udostępniać i informować o wytworzonych przez producentów świątecznych produktach.

Oferta będzie też publikowana na stronie sanok.pl w specjalnej zakładce oraz na portalu „Tygodnika Sanockiego”. Chcemy w ten sposób zachęcać do świątecznych zakupów lokalnie.

Za pośrednictwem stron i odnośników będzie można skontaktować się z wystawcami oraz zamówić towar i produkty, z dostarczeniem, odbiorem osobistym bądź za pomocą przesyłki.

Będzie też możliwość zaoferowania świątecznych potraw, wypieków czy tradycyjnej żywności. Choć nic nie zastąpi świątecznej atmosfery w gronie przyjaciół, rodziny i najbliższych, gwaru, wspólnie śpiewanych kolęd, to w tym dziwnym czasie, gdy nasza aktywność przenosi się do sieci, my, dostosowując się do panującej sytuacji, przenosimy klimat świąteczny jarmarku do Internetu i chwytamy jego nastrój.

Poczta pantoflowa i polecenia mają ogromną siłę. Przekażmy dalej tę informację i udostępniajmy. Wymieniajmy się usługami i pomóżmy sobie w tym ciężkim czasie. Kupując u sąsiadów, znajomych, czy rodziny, pomagamy sobie nawzajem.

Zakupy zrobione u „znajomych”, w małych lokalach, sklepach detalicznych, za pośrednictwem strony internetowej są łatwiejsze, wygodniejsze i z pewnością są gwarantem najlepszej obsługi.

Produkty własnoręcznie wykonane wprowadzają prawdziwie magiczny nastrój w naszych domach i ucieszą obdarowywanych.

Każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie produktów świątecznych, ozdób, upominków, a także potraw. Producenci, którzy zechcieliby wziąć udział w Jarmarku on-line, proszeni są o zgłoszenie na adres e-mail: media@um.sanok.pl.

 

Źródło: Oficjalna Strona Miasta Sanoka 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE