Reklama

Sanoczanie się niecierpliwią, a rzecznik informuje: To dopiero początek utrudnień

Opublikowano:
Autor:

Sanoczanie się niecierpliwią, a rzecznik informuje: To dopiero początek utrudnień - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sporo inwestycji w mieście realizowanych jest w tym samym czasie. Rozkopane ulice, zmieniona organizacja ruchu, brak przejść dla pieszych. Jednych taki stan rzeczy cieszy, innych denerwuje.

Przy ulicy Dworcowej, w sąsiedztwie dawnej fabryki "Stomil", chodnik, a właściwie pozostałość po mim, pamięta dawno minioną epokę. Z tego traktu korzystają pracownicy okolicznych przedsiębiorstw, pasażerowie komunikacji miejskiej i podmiejskiej oraz inni mieszkańcy. Strach tamtędy iść, nie patrząc pod nogi, by nie wpaść w dziurę lub kałużę. Jedna z naszych czytelniczek opisała sytuację, jak koło od wózka ugrzęzło w jednej z dziur. Inna kobieta uskarżała się na kilkudniowy zamknięty ruch dla pieszych u zbiegu ulic Dworcowej, Kolejowej i Lwowskiej. Przeprowadzana była modernizacja chodnika.

- To początek prac na tym odcinku - uspokaja Bartosz Wysocki, rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, oddział Rzeszów. - Pierwsza faza budowy chodnika dotyczyła właśnie styku ulicy Dworcowej, Kolejowej, Lwowskiej w ramach prac związanych z budową obwodnicy. Mieszkańcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo czekają ich kolejne utrudnienia.

Rzecznik dodaje, że w dalszym etapie zostanie wyremontowany chodnik przy ulicy Dworcowej, po lewej stronie na długości 800 metrów oraz po prawej stronie na długości 120 metrów. Prace związane z modernizacją całego ciągu pieszego wraz z jezdnią zakończą się przy skrzyżowaniu z ulicą Beksińskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE