Reklama

Przypadkowy kierowca był przykładem godnym naśladowania!

Opublikowano:
Autor:

Przypadkowy kierowca był przykładem godnym naśladowania! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypadkowy kierowca udaremnił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy, który swoją niebezpieczną jazdą stwarzał zagrożenie dla innych i łamał przepisy ruchu drogowego. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili podejrzenia zgłaszającego. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kierowcy mercedesa 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj w późnym wieczorem, na terenie Przemyśla. Jeden z uczestników ruchu drogowego zwrócił uwagę na mercedesa, którego kierowca na ul. Krasińskiego w Przemyślu, nie zastosował się do znaku nakazu jazdy z prawej strony, przekraczał linię ciągłą, czym wymusił na zgłaszającym gwałtowny manewr skrętu w prawo, by uniknąć zderzenia.

 


 

Po tej sytuacji kierowca volkswagena, nie zastanawiał się ani chwili i o zdarzeniu powiadomił telefonicznie dyżurnego z Przemyśla. Po czym ruszył za mercedesem, pozostając w stałym kontakcie telefonicznym z policjantem. Na ul. Zielińskiego w Przemyślu, kierujący mercedesem zatrzymał pojazd i tam dojechali policjanci ruchu drogowego.

 

 

Źródło: KMP Przemyśl 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE