Reklama

Policjanci uczyli seniorów samoobrony

Opublikowano:
Autor:

Policjanci uczyli seniorów samoobrony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach projektu "Akademia Bezpiecznego Seniora w Gminie Sanok" policjanci spotykali się z seniorami z terenu gminy. W związku z działaniami odbyło się kilka spotkań teoretycznych oraz spotkania praktyczne z podstawami technik samoobrony.

Od połowy listopada sanoccy policjanci przeprowadzali spotkania z seniorami z terenu gminy Sanok, w związku z realizowanym projektem "Akademia Bezpiecznego Seniora w Gminie Sanok" . Projekt odbywa się w ramach Rządowego Programu Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka, który dotyczy ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań.

W związku z realizacją projektu policjantki z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii, przeprowadziły serię wykładów związanych z bezpieczeństwem w miejscach publicznych. Policjant z Wydziału Kryminalnego prowadził z uczestnikami projektu zajęcia praktyczne, ucząc starsze osoby jak bronić się w przypadku zagrożenia, prezentując techniki samoobrony. Każdy mógł spróbować na własnej skórze skuteczności chwytów obezwładniających.

Seniorzy chętnie uczestniczyli w spotkaniach i aktywnie brali udział w zajęciach. Projekt realizowała Gmina Sanok w ramach projektu "Akademia Bezpiecznego Seniora w Gminie Sanok", dofinansowanego z rządowego "Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE