Reklama

Podkarpacie inkubator talentów!

Opublikowano: wt, 26 mar 2019 14:29
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu 25 marca 2019 roku Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku zdobyła mistrzostwo województwa w gimnastyce sportowej dziewcząt, które odbyły się Zarzeczu koło Przeworska. Udział brały 42 szkoły z Podkarpacia.

Jest to pierwszy medal naszych dziewcząt w wieloletniej historii startów w tej dyscyplinie i to od razu złoty. W pełni zasłużony, poparty talentem i ciężką pracą. Dodatkowo w klasyfikacji indywidualnej Konstancja Iwańczyk zdobyła trzy złote medale. Zajęła 1 miejsce w ćwiczeniach wolnych, 1 miejsce w skoku rozkrocznym przez kozła i 1 miejsce w wieloboju zostając najlepszą gimnastyczką wśród 170 sklasyfikowanych dziewcząt.
Świetnie spisała się najmłodsza reprezentantka Martyna Posadzka, która indywidualnie była 4 w skoku rozkrocznym przez kozła, 7 w ćwiczeniach wolnych i 6 w wieloboju. Bardzo dobrze wypadła Oliwia Markuc zajmując 7 miejsce w skoku rozkrocznym przez kozła i 11 miejsce w wieloboju. Weronika Poliwka uzyskała także bardzo dobre wyniki utrzymując wysoki poziom całej „czwórki”.

Opiekunem drużyny był Roman Lechoszest.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE