Reklama

O drogach w gminie

Opublikowano:
Autor:

O drogach w gminie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na ostatniej sesji Rady Gminy Bukowsko podjęto jedenaście uchwał. Jedną odrzucono. Sprawozdanie Piotra Błażejowskiego, wójta gminy, oscylowało głównie wokół prac remontowych na odcinkach drogowych.

Jak poinformował włodarz do Starostwa Powiatowego w Sanoku złożono wniosek o roboty na drogach gminnych w Bukowsku, Woli Piotrowej i Zboiskach realizowanych przy pomocy środków z Urzędu Marszałkowskiego i środków własnych. Błażejowski wspomniał również, że podczas ostatniej wizyty w UM w Rzeszowie uzyskał informację, że na początku września może jeszcze raz zostać rozpatrzony wniosek na remonty dróg, gdyż pozostały rezerwy pieniężne. Taki wniosek na kwotę 50 tys. zł złożył Urząd Gminy w Bukowsku.

Poza tym włodarz poinformował o wykazie nieruchomości w Zboiskach. Cenę wywoławczą13-arowej działki ustalono na 76 tys. zł.

Została również wyrażona wstępna zgoda na realizację kabla niskiego napięcia w pasie drogi gminnej w Płonnej jako części infrastruktury do obsługi powstającego gazociągu.

Więcej w 33 numerze Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE