Reklama

Reklama

Nowy numer Korso Gazety Sanockiej już w sprzedaży

Opublikowano: 14 marca 2018 18:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przeczytacie w nim m.in.:

Ogień zabrał ojca i dom
Ogień strawił cały ich dorobek. W pożarze zginął ojciec rodziny, a matka z trójką dzieci potrzebują pomocy. Liczy się każdy grosz.


Komendant jest jak ojciec
Rozmowa z Krzysztofem Dżuganem, byłym komendantem Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.

 

Szpital na językach
Radny Sebastian Niżnik w związku ze zgłoszoną na lutowej sesji interpelacją otrzymał od Wacława Krawczyka, wicestarosty powiatu sanockiego, odpowiedź w sprawie zwolnień lekarzy w sanockim szpitalu.

Świat z perspektywy siodełka

Wraz z wiosną wiele osób przesiada się na rower, bo to zdrowo, tanio i proekologicznie. Aby jednak wyjechać z naszego miasta w piękniejsze "okoliczności przyrody", trzeba najpierw zaliczyć wdychanie kłębów spalin na zatłoczonych ulicach, wysokie krawężniki oraz irytację kierowców i przechodniów, ponieważ rowerzysta przeszkadza zarówno na jezdni, jak i na chodniku.

W numerze znajdzie też rozmowę z Mateuszem Wawrzyńskim, miłośnikiem rowerów, kolarzem amatorem, profesjonalnym serwisantem.


Nie boimy się więźniów
W Sanoku przy ulicy Stróżowskiej na działce o powierzchni 11,5 ha powstanie nowoczesny zakład karny. W pobliżu duże osiedle i trzy szkoły. Co na to mieszkańcy dzielnicy? Czy podoba im się ten pomysł?

 

Gminy utrzymują powiat
945 tys. zł - tyle gminy w ubiegłym roku przekazały Starostwu Powiatowemu w Sanoku. W zamian pomoc od powiatu otrzymała tylko jedna gmina - miasto Sanok - 62 tys. zł na działalność Miejskiej Biblioteki Publicznej. Ile i na co wydały samorządy, aby wspomóc starostwo?

 

Rehabilitanci wychodzą z cienia
Więcej możliwości, większa odpowiedzialność, ale czy większa płaca? Nowa ustawa wprowadza istotne zmiany w pracy rehabilitantów. Jakie konsekwencje niesie ze sobą dla fizjoterapeutów z Sanoka?

Radni powiatowi kadencji 2014-2018

Przyszedł czas na kolejnych radnych powiatu sanockiego. Dzisiaj prezentujemy zasługi Alicji Wosik, Eugeniusza Stabryły i Roberta Pieszczocha.

 

Gratulujemy, panie Mirku!
Mirosław Kaźmierczak, trener UKS Spartanie Zahutyń, został laureatem ogólnopolskiej nagrody im. Jana Rodowicza "Anody", przyznawanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Zwyciężył w kategorii "Aktywność społeczna stanowiąca wzór dla młodego pokolenia".

 

Spór o ojcostwo
Droga krajowa nr 84, prowadząca przez Lesko i Glinne bezpośrednio w kierunku przejścia granicznego, została wpisana do wykazu miejsc szczególnie niebezpiecznych. W ciągu dwóch lat GDDKiA ma tam wybudować chodnik. Czyja to zasługa?

 

Kulisy powstania uchwały budżetowej na 2018 rok
Stanisław Bielawka, wójt gminy Komańcza, zabrał głos w sprawie uchwały budżetowej

 

Sędziwa jubilatka
II Liceum Ogólnokształcące obchodzi w tym roku piękny jubileusz, dziewięćdziesięciolecie istnienia.

 

Dla bezpieki zawsze WiN-ni
Sanockie struktury Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość funkcjonowały przez niespełna półtora roku. Zakończyła je fala aresztowań, brutalnych śledztw i wysokich wyroków. Garstka konspiratorów, mimo tragicznych losów, dała jednak przykład postawy obywatelskiej i wierności ideałom.

 

Wiele zawdzięczamy kobietom...
Mieszkańcy Beska świętowali Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny. Wieczór umiliły występy kabaretowe i muzyczne.

 

Najpopularniejsi Sportowcy Roku 2017 Korso Gazety Sanocockiej i wiele innych ciekawych artykułów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.