Reklama

Nie używaj tych chusteczek! Mogą powodować infekcje skóry

Opublikowano:
Autor:

Nie używaj tych chusteczek! Mogą powodować infekcje skóry - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdź, czy masz je w domu! Jeśli tak, możesz je zwrócić do sklepu, w którym zostały kupione bez paragonu i w niepełnym opakowaniu. Chodzi o chusteczki spłukiwane toaletowe Bambino Dzieciaki o zapachu gruszki oraz zapachu brzoskwini.

- Podczas rutynowych wewnętrznych testów jakości wykryliśmy, że układy konserwantów nie spełniają naszych standardów jakości, co potencjalnie może prowadzić do obecności bakterii w produkcie - poinformował producent chusteczek Bambino, firma Nivea.

- Zaburzenia w układzie konserwującym mogą prowadzić do obecności bakterii, które z kolei stwarzają ryzyko pojawienia się nieprzyjemnego zapachu produktu, podrażnień czy ewentualnych infekcji skóry - zaznaczył Główny Inspektorat Sanitarny.

Wycofanie z rynku chusteczek jest dobrowolne - zapobiegawcze - o dotyczy numerów partii, umieszczonych z tyłu opakowania chusteczek:

  • Chusteczki spłukiwane toaletowe Bambino Dzieciaki o zapachu gruszki nr 95828, EAN – kod kreskowy – 5900017071114 (partia nr 92355008 PD), o terminie przydatności 11/2021,
  • Chusteczki spłukiwane toaletowe Bambino Dzieciaki o zapachu brzoskwini nr 95829, EAN – kod kreskowy 5900017071138 (partia nr 92345008 PD), o terminie przydatności 11/2021.

Jeśli masz te chusteczki w domu, nie używaj ich. Możesz też zwrócić produkt do sklepu, w którym został zakupiony (nawet niepełne opakowanie i bez konieczności posiadania paragonu) i otrzymasz zwrot pieniędzy.

W razie pytań możesz zadzwonić pod numerem infolinii 801 888 888, by uzyskać dodatkowe informacje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE