Wiadomości Zapraszamy do głosowania na swoich faworytów. Uczynić to można za pomocą SMS-ów (1 punkt) oraz kuponu (2 punkty). Regulamin plebiscytu dostępny jest w redakcji.

Treść SMS-ów przy każdym uczestniku zabawy.
(koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

SPORTOWIEC

1. TOMASZ SOKOŁOWSKI
kapitan drużyny Wilki Sanok, która w debiutanckim sezonie w ekstralidze unihokeja zajęła siódme miejsce.
SMS o treści: sprs.1

2. PIOTR KRZANOWSKI
charyzmatyczny bramkarz Ekoballu Stal Sanok, w rundzie wiosennej w okręgówce nie puścił żadnego gola.
SMS o treści: sprs.2

3. MACIEJ CZOPOR
utalentowany młody szachista, drużynowy mistrz Polski.
SMS o treści: sprs.3

4. MACIEJ MERMER
mimo czterdziestki na karku, w sezonie zasadniczym prowadzi we wszystkich najważniejszych statystykach w drużynie Ciarko KH 58 Sanok.
SMS o treści: sprs.4

5. PIOTR MICHALSKI
obecnie najlepszy łyżwiarz SKŁ „Górnik” Sanok, w 2017 roku zdobył brąz i złoto na Mistrzostwach Polski oraz pobił rekord kraju w wieloboju sprinterskim. W tym roku reprezentuje Polskę na igrzyskach w Korei.
SMS o treści: sprs.5

6. PATRYK SAWULSKI
najlepszy sztangista MSS Gryf Sanok, zajął szóste miejsce podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, pod koniec roku pobił swoją życiówkę w dwuboju.
SMS o treści: sprs.6

7. JANINA NAWÓJ
zawodniczka Roweromanii Sanok, w Cyklokarpatach zdominowała konkurentki w kat. K30 na dystansie hobby, wygrywając wszystkie zawody, w których startowała.
SMS o treści: sprs.7

8. DAMIAN DZIEWIŃSKI
biegacz reprezentujący TG „Sokół” Sanok, praktycznie ka#dy swój start w 2017 roku kończył na podium w generalce lub kategorii wiekowej.
SMS o treści: sprs.8

9. KAMIL ROŚCIŃSKI
zawodnik Samuraja Sanok (kat. Do 67 kg), brązowy medalista Mistrzostw Świata, zdobywca mistrzostw i Pucharu Polski, w 2017 roku odniósł dziewięć zwycięstw na ringu.
SMS o treści: sprs.9

10. TOMASZ KUSIOR
środkowy w zespole TSV Sanok, obecnie jedyny wychowanek w drużynie, to m.in. dzięki jego postawie w debiutanckim sezonie udało się utrzymać na zapleczu ekstraklasy.
SMS o treści: sprs.10

TRENER

kapitan Wilków Sanok, jest również trenerem, ukończył kurs instruktora unihokeja w Gdyni.
SMS o treści: trns.1

2. MIROSŁAW KAŹMIERCZAK
z sukcesami prowadzi gimnastyków UKS Spartanie Zahutyń, jego podopieczne zdobywaja medale w krajowych czempionatach i na arenie międzynarodowej.
SMS o treści: trns.2

3. GRZEGORZ PASTUSZAK
wprowadził Gimball Tarnawa do okręgówki, jest także trenerem juniorów w Ekoballu.
SMS o treści: trns.3

4. PRZEMYSŁAW ZAJĄC
instruktor szkółki jeździeckiej Z.D.I.Z Odrzechowa, jeden z jego podopiecznych został mistrzem Polski.
SMS o treści: trns.4

5. PIOTR KOWALSKI
trener koordynator, a także założyciel szkółki Akademia Piłkarska Kolejarz Zagórz, oprócz tego prowadzi seniorski zespół Juventus Poraż.
SMS o treści: trns.5

6. TOMASZ MYĆKA
trener tenisa ziemnego w klubie SKT Sanok, jego podopieczni to czołowi zawodnicy w województwie w kat. skrzat, w rankingu krajowym plasują się w pierwszej setce.
SMS o treści: trns.6

7. MARIAN NOWAK
trener tenisa stołowego w klubie SKT Sanok, prowadzona przez niego drużyna zajęła piąte miejsce
w V lidze, teraz jest liderem, wciąż jest czynnym sportowcem, wygrywa w swojej kat. wiekowej.
SMS o treści: trns.7

DRUŻYNA

1. WILKI SANOK
mistrz Sanockiej Ligi Unihokeja, siódme miejsce w debiutanckim sezonie w ekstralidze.
SMS o treści: drns.1