Reklama

Korso na weekend. Sprawdź, gdzie warto spędzić dwa najbliższe dni

Opublikowano:
Autor:

Korso na weekend. Sprawdź, gdzie warto spędzić dwa najbliższe dni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Święty Mikołaj na lodzie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku zapraszam do uczestnictwa w "Mikołajkach na lodzie".

W niedzielę, 9 grudnia, od godziny 16.00 za darmo będzie można jeździć na łyżwach w hali "Arena Sanok" oraz na "Torze Lodowym Błonie". Święty Mikołaj pamięta nie tylko o najmłodszych, ale i o nieco starszych . MOSiR zaprasza młodzież do "Areny Sanok", gdzie o godzinie 18.00 odbędzie się również "Lododisco".

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Besku

Wójt gminy Besko, Gminny Ośrodek Kultury w Besku oraz Stowarzyszenie Kobiet Gminy Besko "Beskowianki" zapraszają na VIII Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 8 grudnia w godzinach 15-19 i 9 grudnia w godzinach 9-16 w Beskim Centrum Dziedzictwa.

Ujawnione Renaty Szyszlak

Do 7 grudnia można jeszcze zobaczyć wystawę prac Renaty Szyszlak pt. "Ujawnione" w Biurze Wystaw Artystycznych Galeria Sanocka.

"Stare świątynie zawierają w sobie przestrzeń emocji, ludzkie przeżycia, ślady niechcianych pamiątek. Ruiny głośno wołają, niejako wzywają o pomoc. Zniszczone ściany, często niczym magazyny sumień, skrzywdzonych ludzi, uwikłane są w przemijający czas. Cienka linia przenika sacrum i profanum. Wnikam w głąb, aby ją odkryć. To próba przywoływania transcendencji. Wystarczy tylko zobaczyć, przeżyć i dokonać transformacji tej rzeczywistości na obraz... Poczuć klimat zapomnianego sacrum, zatartych śladów materialnej kultury. Szukam ciekawej formy struktur uwikłanych grą materii. Pełnią one funkcje znaczeniowe, symboliczne, mają zdolność imitowania obiektu bądź przekazywania znaczeń. Rekonstruując strefę zewnętrzną, łączę ją z wewnętrznym światem, który – będąc zredukowany do elementów koloru i formy – wcale nie traci na wyrazistości, a jego oddziaływanie ulega intensyfikacji." [Renata Szyszlak]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE