Reklama

Komisyjne przetasowania

Opublikowano:
Autor:

Komisyjne przetasowania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na nową przewodniczącą komisji finansowo-gospodarczej radni Sanoka wybrali Grażynę Rogowską-Chęć, która do tej pory kierowała komisją rewizyjną. Jej dotychczasowe stanowisko objął Adam Ryniak.

Kilka tygodni temu Janusz Baszak zrezygnował z funkcji przewodniczącego komisji finansowo-gospodarczej. Jak można się było spodziewać, decyzja radnego pociągnęła za sobą zmiany w składach komisji rady. Na ostatniej sesji dokonano niezbędnych modyfikacji.

Kandydaturę Grażyny Rogowskiej-Chęć, która na co dzień pracuje w Starostwie Powiatowym w Sanoku w wydziale komunikacji i posiada wykształcenie technika ekonomisty, zgłosił Ryszard Karaczkowski. Radna zgodziła się kandydować. Wiązało się to z rezygnacją z funkcji przewodniczącej komisji rewizyjnej. Jako jej następcę Zbigniew Daszyk, przewodniczący rady miasta zaproponował Adama Ryniaka.

Głosowanie, które na początku miało być jawne, na wniosek formalny Jakuba Osiki, pełniącego na ostatniej sesji funkcję sekretarza, zostało utajnione. Po powołaniu komisji skrutacyjnej oraz przygotowaniu kart do głosowania swoje wątpliwości co do poprawnego policzenia głosów przez radnego Osikę za głosowaniem tajnym wyraził Witold Święch.

Więcej w 13 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE