HOKEJ: Żak Starszy Niedźwiadki MOSiR Sanok - Cracovia Kraków [FOTORELACJA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Wiadomości Kolejnym meczem w sobotę, 14 września na sanockiej "Arenie" był pojedynek żaków starszych.

Zespół Niedźwiadki MOSIR Sanok bez najmniejszych problemów odprawił przyjezdnych, drużynę Cracovii Kraków, wygrywając 8-1. Zwycięstwo sanoczan mogło być dużo bardziej okazałe, szczególnie biorąc pod uwagę, że 1 tercję wygrali aż 6-1. Oczywiście gospodarze po kanonadzie w pierwszych dwudziestu minutach rozbudzili apetyty kibiców. Jednak w kolejnych 40 minutach zdobyli jedynie dwie bramki. Łupem bramkowym podzielili się: Adam Sawicki - dwie Marcel Karnas Krzysztof Stabryła Sebastian Burczyk Hubert Szarzyński Kacper Niemczyk Maciej Czopor

Dobrze rozpoczęliśmy sezon ligowy pewnym zwycięstwem z drużyna Cracovii. Mecz dla nas dobrze się ułożył i rozstrzygnęliśmy go już w pierwszej tercji wygrywając ją 6:1 i kontrolując przebieg spotkania. Jest lekki niedosyt bo mogliśmy strzelić kilka bramek więcej - komentuje trener Żaków, Tomasz Wolanin.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.