Reklama

Dzięki wsparciu setek osób, Mateusz wróci do domu...

Opublikowano:
Autor:

Dzięki wsparciu setek osób, Mateusz wróci do domu... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzięki wsparciu setek osób udało się zebrać pieniądze na transport zwłok 28-letniego Mateusza z Anglii do Polski. Pochodzący z Nowego Łupkowa chłopak zmarł w wyniku obrażeń, jakich doznał podczas wypadku motocyklowego.

- W imieniu własnym, ale także bliskich i przyjaciół Mateusza, dziękujemy za zrozumienie i okazane nam podczas tych trudnych chwil wsparcie. Dzięki Waszym otwartym sercom Mateusz wróci do domu, bedzie mógł spocząć w miejscu, które było mu najbliższe. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy okazali nam tak wielkie serce w tym trudnym dla nas momencie - mówią bliscy Mateusza. 

Przypomnijmy. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 21 listopada krótko przed godziną 8 rano. Mateusz wjechał motocyklem w samochód Mini Cooper. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie po czterech dniach zmarł. Przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnia brytyjska policja. 

Koszt kremacji ciała, zabezpieczenia prochów, transportu do Polski i pochówku oszacowany został na około 30 tysięcy złotych. W dalszym ciągu trwają formalności związane z prowadzonym w sprawie śmiertelnego wypadku śledztwem. Jak tylko się zakończą, będzie można rozpocząć procedury związane z przetransportowaniem prochów 28-latka do Polski. 

Rodziny nie było stać na sprowadzenie zwłok syna do rodzinnej miejscowości. W pomoc włączyli się przyjaciele i bliscy Mateusza. Na portalu pomagam.pl założyli zbiórkę funduszy na opłacenie formalności i transport prochów tragicznie zmarłego chłopaka. Udało się już zebrać całą potrzebną kwotę. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE