Reklama

Diagnoza autyzmu w Sanoku

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszenie ASAN powstało w Sanoku w lipcu 2018 roku. Działamy na rzecz osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, w szczególności na rzecz osób ze spektrum autyzmu i ich najbliższego środowiska.

Zajmujemy się diagnozą i terapią osób z autyzmem, organizujemy i prowadzimy szkolenia w tym zakresie oraz wspieramy rodziny i terapeutów. Od marca 2020 roku prowadzimy Poradnię dla osób z autyzmem w ramach kontraktu z NFZ. Zależy nam na jak najwyższym standardzie świadczonych usług. W miarę możliwości staramy się systematycznie doposażać naszą Poradnię i rozszerzać ofertę diagnostyczną i terapeutyczną.

Z przyjemnością informujemy, że realizujemy projekt pt. „Diagnoza autyzmu – profesjonalnie i skutecznie”, w którym naszym partnerem jest Fundacja PZU. W procesie diagnostycznym wykorzystujemy najlepsze obecnie narzędzie, jakim jest ADOS 2. Posiadamy również PEP-3-PL stosowany w diagnozie funkcjonalnej. Stała współpraca z psychiatrą dziecięcym, wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem zawodowym, gabinet z lustrem weneckim oraz odpowiednie narzędzia zapewniają optymalne warunki do przeprowadzenia profesjonalnej i skutecznej diagnozy osób ze spektrum autyzmu.

Zachęcamy do odwiedzania naszego FB, znajdują się tam wszelkie informacje o podejmowanych przez nas działaniach. Zainteresowane osoby zapraszamy do Poradni i skorzystania z naszej oferty.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE