Reklama

Biskup przejmuje MOSIR

Opublikowano:
Autor:

Biskup przejmuje MOSIR - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 8 sierpnia obowiązki dyrektora MOSiR-u pełni Damian Biskup, dawny członek zarządu powiatu sanockiego. Jednocześnie pensję pobiera będący na wypowiedzeniu Tomasz Matuszewski.

W środę Sanok obiegła informacja, że Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku ma tymczasowego dyrektora. Dla wieku zainteresowanych było to zaskoczeniem, że na stanowisko Tadeusz Piór, burmistrz Sanoka powołał Damiana Biskupa. Tym bardziej, że od dłuższego czasu w kuluarach pojawiało się jego nazwisko. 

- Podjąłem decyzję o powołaniu Damiana Biskupa na pełniącego obowiązki dyrektora MOSiR-u do czasu ogłoszenia konkursu , nie później niż do 30 listopada - potwierdził burmistrz.

- Wybrałem go na to stanowisko, ponieważ startował we wcześniejszym konkursie na dyrektora MOSiR- u . W pierwszym etapie udział brało sześciu kandydatów, do drugiego przeszło trzech, w tym Damian Biskup. W wyniku postępowania przed komisją uzyskał on drugi wynik. Dlatego w tym przypadku o jego powołaniu zdecydowało prawo kolejności - zaznacza włodarz. 

Swoją nominację skomentował także nowo powołany dyrektor Damian Biskup, oraz były już szef placówki, Tomasz Matuszewski. Ich komentarze przeczytacie w najnowszym numerze Korso Gazety Sanockiej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE