Reklama

Bieszczady: Zapraszamy na jesienne wycieczki przyrodnicze

Opublikowano:
Autor:

Bieszczady: Zapraszamy na jesienne wycieczki przyrodnicze  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Serdecznie zapraszamy na jesienne wędrówki po Bieszczadzkim Parku Narodowym połączone z poznawaniem przyrody.

Wycieczki przeznaczone są dla rodzin z dziećmi oraz turystów indywidualnych, a prowadzić je będą pracownicy edukacyjni Parku. Trasy i tematyka dostosowane są do młodych turystów, którzy lubią wędrować po górach, lasach i łąkach, i obserwować przyrodę.

Rodziny chcące wziąć udział w wycieczce proszone są o zgłoszenie telefoniczne na nr: 13-461-10-91 – Ośrodek Edukacji Ekologicznej i Muzeum BdPN w Ustrzykach Dolnych – dział edukacji – liczba miejsc jest ograniczona (8-15 osób), zapisy przyjmujemy do godz. 10.00 w dniu poprzedzającym wycieczkę. W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach, prosimy również o informację telefoniczną.

Opłata za zajęcia obejmuje bilet wstępu do Parku, ubezpieczenie, transport oraz zajęcia merytoryczne. Opłatę należy uiścić w Terenowej Stacji Edukacji Ekologicznej w Wołosatem, skąd nastąpi wyjazd (płatność gotówką). Uczestnicy podpisują również zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

 

Uczestnicy powinni być odpowiednio ubrani i wyposażeni (obuwie górskie, ubranie przeciwdeszczowe, nakrycie głowy, prowiant, napoje, itp.). W przypadku pogorszenia pogody w trakcie wycieczki organizatorzy zaproponują zajęcia zastępcze w Terenowych Stacjach Edukacyjnych.

W związku z wymogami epidemiologicznymi uczestnicy muszą posiadać zakrycia ust i nosa, zakładane w czasie przejazdu busem oraz w pomieszczeniach zamkniętych. Podczas zajęć w terenie prosimy o zachowanie dystansu. W busie dostępny będzie płyn dezynfekcyjny do rąk.

 

Organizatorzy proszą uczestników wycieczek o stosowanie się do przepisów obowiązujących w parku narodowym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE