Reklama

AKTUALIZACJA: Policja zatrzymała sprawcę wczorajszego zdarzenia na ulicy Kościuszki w Sanoku

Opublikowano:
Autor:

AKTUALIZACJA: Policja zatrzymała sprawcę wczorajszego zdarzenia na ulicy Kościuszki w Sanoku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze dzisiaj 38-letnia mieszkaniec Sanoka Marcin S. usłyszy zarzuty i trafi do aresztu.

Według relacji st. asp. Anny Oleniacz, rzeczniczki sanockiej policji.

Około godziny 23.00 policjanci ujęli 38-letniego Marcina S, który we wczesnych godzinach porannych ranił, strzelając prawdopodobnie  z wiatrówki, 43-letnią mieszkankę Sanoka. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Orzeszkowej, w miejscu pracy poszkodowanej. Jak się okazało 38-letni Marcin S. i 43-letnia kobieta są małżeństwem w trakcie rozwodu.

Po postrzale żony Marcin S. dwie godziny później nie zatrzymał się na wezwanie policjantów doprowadzając do stłuczki z radiowozem w centrum miasta.

Sprawcę policja ujęła w jednym z sanockich hoteli. 38-latek próbował wraz z kolegą wynająć pokój hotelowy. Funkcjonariusze zatrzymali obu mężczyzn. Dzisiaj zostaną oni przesłuchani, a sprawca zdarzenia prawdopodobnie usłyszy zarzuty: nie zatrzymania się na wyraźny sygnał policjantów, czyn kwalifikowany jest jako przestępstwo oraz zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W zależności od obrażeń poszkodowanych czyn ten może być traktowany jako wykroczenie albo przestępstwo.

Poszkodowani policjanci w trakcie zderzenia z samochodem podejrzanego wczoraj trafili do szpitala. Na szczęście odnieśli oni niegroźne obrażenia. Nie potwierdziły się też przypuszczenia o tym, że biorąca udział w akcji policjantka ma uszkodzony kręgosłup. Doznała ona jedynie silnych obtłuczeń.

W policyjnej akcji poszukiwania podejrzanego brało udział ok. 60 policjantów.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE