Reklama

Zagrają dla Kubusia

Opublikowano:
Autor:

Zagrają dla Kubusia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sanockie Towarzystwo Sportowe S.A., Stowarzyszenie Amatorski Hokej "Niedźwiedzie" oraz Fundacja Czas Nadziei zapraszają na charytatywny "Mecz z Gwiazdami", który już w najbliższą sobotę, 18 marca, w Arenie Sanok.

Tym razem organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. W głównym holu odbędą się targi wyrobów regionalnych. Wystawcy będą prezentować produkty wędliniarskie, miody, wina, pieczywo, rękodzieło oraz wiele innych. Ponadto w Arenie znajdzie się stoisko ozdób świątecznych przygotowanych przez młodzież z Gimnazjum w Trepczy. Na piętrze, w ogrzewanej sali konferencyjnej zostanie zorganizowany kącik zabaw dla dzieci: gry, zabawy, konkursy, malowanie buzi, balony, kapsle. Dla najmłodszych przewidziano też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Kiermasz przewidziano od godziny 12, strefę dla dzieci - od 14, zaś mecz o 16.30.

Mecz hokejowy zostanie rozegrany pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich oraz Niedźwiedziami i sanockimi VIP-ami. Jak co roku po meczu będzie możliwość spotkania z artystami. Na lodzie pojawi się również Jerzy Burtan, prezes STS S.A.

- Najważniejszy w całym przedsięwzięciu jest cel - zaznacza Rafał Jasiński, założyciel i prezes Fundacji Czas Nadziei. - Jak w minionych latach artyści przyjeżdżają do nas na własny koszt. Są z nami, aby wesprzeć podopiecznych fundacji. W tym roku będziemy zbierać pieniądze na rehabilitację Kuby Pietrasza z Sanoka, który właśnie kończy leczenie raka kości. Po wielu miesiącach chemioterapii teraz czeka go długi okres stawania na nogi. Chcemy wesprzeć rodzinę Kuby także w tym etapie leczenia. Rehabilitacja, by mogła być skuteczna, musi być prowadzona systematycznie. Kuba wymaga opieki najlepszych specjalistów i takich chcemy mu zapewnić. Nie możemy zapomnieć, że państwo Pietrasz leczą się już od ponad roku. Przeszli w tym czasie bardzo wiele. To jest życie w ciągłym rozstaniu i stresie. W takim czasie nie da się "normalnie" żyć, pracować, być zwykłą rodziną... Wiem, że taka walka potrafi jeszcze bardziej połączyć rodzinę, która po takiej próbie potrafi już później przeżyć wszystko. Ważne jednak, by i teraz wiedzieli, że mogą na nas liczyć - dodaje.

Jasiński zachęca do licznego przybycia na imprezę, w czasie której wolontariusze będą zbierać datki do puszek na dalsze leczenie Kuby.

HARP zagra w następującym składzie: 
Bogdan Kalus, Ewa Błachnio, Agnieszka Dyk, Adam Grzanka, Mariusz Gabrek, Roman Polko, Tomasz Lebuda, Mateusz Dewera, Jacek Chadziński, Wojciech Zawioła, Tomasz Olbratowski, Jan Kliment, Jacek Alexander Łaszczok, Rafał Bryndal, Wiesław Tupaczewski, Jacek Łapot, Andrzej Tomanek, bramkarze: Mariusz Kieca, Tomasz Rajski.

Sztab trenerski: Wiesław Jobczyk, Józef Chrząstek, Michael Jobczyk.

Prowadzenie imprezy: Karol Wolski.

Numer subkonta Kubusia:
PBS BANK 52 8642 1184 2018 0037 4228 0014
100% zgromadzonych środków zostanie wykorzystane na pomoc Rodzinie Kubusia!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE