Reklama

Wyboista Krakowska

Opublikowano:
Autor:

Wyboista Krakowska - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowcy nieustannie skarżą się na nierówności na ulicy Krakowskiej. Po mrozach i tegorocznej zimie uszczerbki w asfalcie będą się jeszcze mnożyć. Czy istnieje sposób, by zapobiec powstawaniu nowych i powiększaniu starych dziur, tak by nie doszło do uszkodzenia samochodów?

Ulica Krakowska w Sanoku prowadząca przez Dąbrówkę jest drogą krajową i należy do zarządu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jak twierdzą jej użytkownicy, podczas jazdy samochodem mocno dają się odczuć powstałe wyboje.

- Codziennie jeżdżę do pracy z Krosna do Sanoka - mówi Kinga. - Już się do nich przyzwyczaiłam, ale jeśli ich nie załatają, to będę musiała przesiąść się do autobusu, bo nikt nie zapłaci mi za wymianę amortyzatorów.

Wyrwy i dziury znajdują się na dłuższym odcinku ulicy Krakowskiej. Według sygnałów kierowców ciągle powstają większe i niebezpieczne wyrwy.

- Czy tak powinna wyglądać droga krajowa? - pyta Wojtek. - Wiem, że wszędzie mówi się o „polskich drogach”, ale może znajdą się jakimś cudem pieniądze na gruntowny remont albo położenie nowego asfaltu?

Więcej w 6 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE