Reklama

Wójt Gminy Sanok Anna Hałas uhonorowana specjalną odznaką!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Sanok

Wójt Gminy Sanok Anna Hałas uhonorowana specjalną odznaką!  - Zdjęcie główne

foto Gmina Sanok

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 21 lutego Wójt Gminy Anna Hałas została uhonorowana srebrną odznaką „Za Zasługi dla Hufca ZHP Ziemi Sanockiej”.

Uroczystość odbyła się w niedzielę (21 lutego) w Kaplicy Św. Maksymiliana w Sanoku. Z okazji 22 lutego - Dnia Myśli Braterskiej została odprawiona specjalna msza w intencji harcerzy ZHP.


To szczególna data przypominająca o więzi braterstwa i przyjaźni łączącej wszystkie skautki oraz wszystkich niezależnie od pochodzenia, koloru skóry, czy wyznania na całym świecie. Harcerstwo to piękna idea krzewiona na terenie całego kraju od ponad stu lat.  To więź i patriotyzm lokalny, który jest szczególnie widoczny na naszym terenie. W nawiązaniu do powyższej idei Hufiec ZHP Ziemi Sanockiej przyznaje honorowe odznaki osobom szczególnie zasłużonym.

W tym roku takim wyjątkowym wyróżnieniem została odznaczona wójt Gminy Sanok Anna Hałas, przyjmując honorową srebrną odznakę „Za Zasługi dla Hufca ZHP Ziemi Sanockiej” za szczególną postawę i zaangażowanie w sprawy harcerskie przyczyniające się do umacniania Związku Harcerstwa Polskiego na terenie Hufca.

Odznakę wraz z dedykowaną legitymacją wręczyła Komendantka- phm. Hufca ZHP Ziemi Sanockiej Maria Kurkarewicz wraz z Harcmistrzem Związku Harcerstwa Polskiego Jerzym Kwaśniewiczem.

Wójt Gminy Anna Hałas z sentymentem odniosła się do dawnych czasów harcerstwa i wartości, które w niej zaszczepiono. Podziękowała za wieloletnią, dobrą współpracę z Hufcem ZHP Ziemi Sanockiej, szczególnie za pomoc i wielkie zaangażowanie harcerzy we wszelkiego rodzaju inicjatywy lokalne, samorządowe i patriotyczne uroczystości. Otrzymana srebrna odznaka, to ogromne wyróżnienie, zaszczyt i honor.

 

Źródło: Gmina Sanok

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy