Reklama

Wernisaż Julity Malinowskiej „Zanurzeni” pod patronatem Korso Gazety Sanockiej

Opublikowano:
Autor:

Wernisaż Julity Malinowskiej „Zanurzeni” pod patronatem Korso Gazety Sanockiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości BWA Galeria Sanocka zaprasza na wernisaż Julity Malinowskiej „Zanurzeni” 24 listopada 2017 roku o godzinie 18:00. Wstęp wolny. Wystawa będzie trwała od 25 listopada do 29 grudnia.

BWA Galeria Sanocka zaprasza na wernisaż Julity Malinowskiej „Zanurzeni”, który odbędzie się 24 listopada 2017 roku o godzinie 18:00, wstęp wolny. Wystawa będzie trwała od 25.11 do 29.12 2017 roku. 

Julita Malinowska w Kompasie Młodej Sztuki 2014 dostała wyróżnienie za najszybszy progres. Zajęła 7 miejsce w rankingu. W 2012 roku obroniła tytuł doktora na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Studiowała na Uniwersytecie w Wolverhampton w Wielkiej Brytanii i na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Stypendystka Fundacji Pro Artibus w Finlandii. W 2006 roku otrzymała stypendium Twórcze Miasta Krakowa, a w 2005 roku zajęła II miejsce w konkursie Samsung Art Master. Prezentowała prace na czterdziestu wystawach indywidualnych i ponad stu zbiorowych w kraju i zagranicą.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE