Reklama

Wczasy żeglarskie 2018 - co wybrać i gdzie wypłynąć?

Opublikowano:
Autor:

Wczasy żeglarskie 2018 - co wybrać i gdzie wypłynąć? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Aktywny wypoczynek pod żaglami pozwala nie tylko naładować akumulatory, ale również poznać mnóstwo niezapomnianych miejsc. Zwłaszcza gdy realizowany jest w ramach solidnie przygotowanej oferty. Taką pochwalić się może szkoła żeglarstwa PuntoVita, działająca na rynku od wielu lat. Rejsy, obozy i wczasy żeglarskie przygotowywane są dla dzieci, młodzieży, studentów i dorosłych, dlatego z pewnością każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Szkoła organizuje również rejsy rodzinne oraz dla rozmaitych grup.

Mazury, Bałtyk czy Chorwacja

Oferta szkoły PuntoVita jest zróżnicowana także ze względu na cele podróży. Prowadzone są między innymi rejsy po jeziorach mazurskich, które pozwalają na nowo odkryć ten wspaniały region. Jeżeli jednak zależy Wam na wypłynięciu na pełne morze, powinniście skorzystać z oferty rejsów po Bałtyku lub Adriatyku, w trakcie których odwiedzicie urokliwą Chorwację, będącą celem wypraw żeglarzy z całego świata. Niezależnie od obranego kierunku, możecie liczyć na profesjonalnie przygotowane imprezy, pełne niesamowitych atrakcji.

Rodzaje ofert żeglarskich

Szkoła PuntoVita stara się przygotować oddzielne oferty w zależności od rodzaju wypoczynku, jaki Was interesuje. Organizowane są między innymi wczasy żeglarskie, które mają charakter typowo turystyczny. Podobnie ma się sprawa z koloniami, które kierowane są zarówno do dzieci, jak i młodzieży. Wypoczynek pod żaglami może zostać również połączony z nauką teorii żeglarskiej i poznawaniem wielu umiejętności, które okażą się bardzo pomocne podczas wypraw po jeziorach i wodach morskich.

Doskonałym na to przykładem są obozy żeglarskie, w których wziąć udział może każdy. W ich trakcie doświadczeni żeglarze dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także uczą wszelkich zdolności potrzebnych do tego, aby zostać żeglarzem. Specjalną kategorię stanowią obozy z patentem. Przygotowują one do egzaminu, kończącego się otrzymaniem uprawnień do kierowania konkretną jednostką wodną. Rejsu żeglarskie organizowane przez szkołę PuntoVita mogą więc wiązać się z wypoczynkiem i odkrywaniem interesujących zakątków świata, ale także z początkiem przygody żeglarskiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE