Reklama

Wakacje na wesoło

Opublikowano:
Autor:

Wakacje na wesoło - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli nie wybrali jeszcze Państwo zajęć wakacyjnych dla swoich pociech, przedstawiamy kolejne propozycje. A może w natłoku pracy znajdziecie także coś dla siebie?

Osiedlowy Dom Kultury "Gagatek" Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza dzieci ze szkół podstawowych w magiczną podróż do krainy zabaw, muzyki, bajek i tańca. Dla uczestników przewidziano pamiątki, odznaki i upominki. Zajęcia odbywać się będą od 5 lipca do 11 sierpnia, w poniedziałki, środy i piątki w godz.10.30 - 13.00.

Z kolei Osiedlowy Dom Kultury "Puchatek" zaprasza na zajęcia od 3 do 27 lipca w każdy poniedziałek, środę i czwartek w godzinach 10.30 - 13.00. W programie: plastyka, muzyka, taniec, gry, zabawy i wycieczki.
 
Podróże z PTTK
Także starsza młodzież znajdzie w ofercie coś dla siebie. PTTK Oddział "Ziemia Sanocka"w Sanoku rozpoczyna cykl wycieczek za miasto.

Już w najbliższą niedzielę, 2 lipca, zaplanowana jest wycieczka rowerowa na trasie Sanok - Mrzygłód - Tyrawa Wołoska - Wańkowa Bezmiechowa - Sanok.Wpisowe to jedyne 5 zł od uczestnika.

Drugą atrakcją oferowaną przez PTTK jest wędrówka piesza. Uczestnicy zostaną najpierw przewiezieni na trasie Sanok - Zagórz - Tarnawa Dolna - Szczawne - Rzepedź - Komańcza - Radoszyce - Przełęcz Beskid nad Radoszycami, aby następnie wyruszyć pieszo  szlakiem: Przełęcz Beskid nad Radoszycami (668 m n.p.m.) - Siwakowska Dolina (689 m n.p.m.) - Horodki (680 m n.p.m.) - Stary Łupków - Schronisko "Radosne Szwejkowo". Jeśli wystarczy sił i chęci, możliwe jest także przejście do tunelu kolejowego na granicy ze Słowacją. Na odcinku Stary Łupków - Nowy Łupków organizatorzy przewidują zwiedzanie starego cmentarza, a w trakcie wędrówki zaplanowane jest też ognisko i pieczenie kiełbasek. Czas przejścia trasy wynosi około 4 godzin i 30 minut.

Z kolei chętni wodnych wrażeń mogą skorzystać ze spływu kajakowego na trasie Sanok - Międzybrodzie - Liszna - Dębna - Tyrawa Solna. Wpisowe na obydwie wycieczki wynosi 30 zł od dzieci i członków PTTK oraz 35 zł od pozostałych osób.
Zapraszamy!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE