Reklama

UWAGA: Utrudnienia w ruchu ul. Krakowskiej i Okulickiego

Opublikowano:
Autor:

UWAGA: Utrudnienia w ruchu ul. Krakowskiej i Okulickiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowców prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie oznakowania oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.

Informujemy, że dniach od 26.04.2019 do 29.04.2019 wystąpią dodatkowe utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu DK28 (ul. Krakowska) z DW886 (kierunek Brzozów). Prace związane są z planowaną zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu – przeniesienie ruchu na jezdnię południową drogi krajowej. Etap ten jest niezbędny do kontynuacji przebudowy skrzyżowania na rondo i zgodny z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu. Wprowadzenie kolejnego etapu będzie polegało na czasowym wstrzymywaniu ruchu, zmianie oznakowania pionowego i poziomego i docelowo zmianie przebiegu korytarzy ruchu. Wprowadzenie kolejnego etapu organizacji ruchu może wiązać się z wydłużonym czasem przejazdu przez skrzyżowanie dla wszystkich relacji.

W związku z budową Obwodnicy Sanoka ulica Okulickiego na przecięciu z budowaną Obwodnicą będzie zamknięta dla ruchu samochodów w nocy z  29/30 kwietnia w godzinach od 23:30 do 5:30.

 

Z wyprzedzeniem na ul. Okulickiego zamontowane zostaną tablice informujące o zamknięciu.  Czasowe wyłączenie z ruchu jest zgodne z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu oraz niezbędne do wykonania prac.

 

MAX-BÖGL POLSKA Sp. z o.o.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE