Reklama

UWAGA! Narastający stek bzdur wokół 5G! To najzwyklejsze FAKE NEWSY!

Opublikowano:
Autor:

UWAGA! Narastający stek bzdur wokół 5G! To najzwyklejsze FAKE NEWSY! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sieci na dobre trwa "kampania" straszenia społeczeństwa niosącymi rzekomą śmierć nadajnikami 5G. Postanowiliśmy zasięgnąć zdania naukowca aby nasi czytelnicy mogli zapoznać się z rzetelnymi informacjami na ten temat.

Dr Dawid Myśliwiec - urodzony w Lublinie, doktor chemii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej, autor książki "Przepis na człowieka czyli krótki wstęp do odpowiedzi na pytanie: dlaczego jesteśmy, jacy jesteśmy", naukowiec, popularyzator nauki, znany z prowadzenia kanału popularnonaukowego "Uwaga! Naukowy Bełkot" na platformie YouTube, zwycięzca konkursu Popularyzator Nauki 2019, organizowanego przez Polską Agencję Prasową i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

W czasie przygotowywania tego filmu korzystałem ze wsparcia merytorycznego ekspertów Polskiej Izby Informatyków i Telekomunikacji. Każdy z nas ma w kieszeni urządzenie, które pewni naukowcy oskarżają o wywoływanie nowotworów, bezpłodności i wielu, wielu innych. Pytanie brzmi - czy słusznie i czy powinniśmy rzeczywiście obawiać się, że technologia stosowana w tym urządzeniu wkroczy do ery kolejnej generacji... Mowa będzie oczywiście o 5G i telefonach komórkowych w ujęciu bardzo naukowym - tłumaczy Dawid Myśliwiec.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE