Reklama

SESJA RADY MIASTA: Podwójne diety Radnych w Sanoku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

SESJA RADY MIASTA: Podwójne diety Radnych w Sanoku  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj (30 września) odbyła się XLVI sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji. Jednym z punktów obrad był punkt 25: Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Statutach Dzielnic Miasta Sanoka.

Podczas wczorajszej XLVI Sesji Rady Miasta Sanoka większością głosów odrzucono proponowaną zmianę w statucie Rad Dzielnic mówiącą o możliwości łączenia dwóch funkcji, Przewodniczący Zarządu Rady Dzielnicy i Radny Rady Miasta.


W taki sposób w Sanoku troje radnych, którzy są jednocześnie Radnymi Dzielnic i Radnymi Miasta pobiera podwójne diety. Czy w obliczu napiętego budżetu miasta Sanoka i opinii mieszkańców jest to do końca fair? Pozostawiamy pod rozwagę czytelnikom.

 

Biorąc pod uwagę sesje, gdzie jedna i ta sama osoba reprezentuje stanowisko Rady Dzielnicy i Rady Miasta, niekiedy wykluczające się wzajemnie. Gdyby taka poprawka została przyjęta, Radę Dzielnicy zasiliłyby dodatkowe trzy inne osoby. 

- komentuje Piotr Marcinik, Przewodniczący Rady Dzielnicy Dąbrówka.

Podwójne diety pobiera w tej chwili troje Radnych: Kozak Grzegorz, Małek Bogusława oraz Osękowski Marian.

Tak głosowali w tej sprawie Radni:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy