Reklama

Sanocka młodzież z biało-czerwoną

Opublikowano:
Autor:

Sanocka młodzież z biało-czerwoną - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Obecna sytuacja pandemii, którą przeżywamy, jest trudna nie tylko przez fakt ograniczeń, jakie zostały na nas wszystkich nałożone, ale także ze względu na odwołane uroczystości, zwłaszcza uroczystości państwowe - mówi Grzegorz Nogaj z Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka.

- Dotychczas, wszyscy licznie braliśmy udział w lokalnych i krajowych obchodach uroczystości majowych. Był to czas narodowej lekcji patriotyzmu, a także okazja do przypomnienia sobie bogatej historii, za jaką w ubiegłych latach walczyli nasi przodkowie. Niestety w tym roku z powodu trwającej w naszym kraju pandemii koronawirusa niemożliwe jest zorganizowanie publicznych uroczystości. Zaplanowane na najbliższy czas uroczystości upamiętniające Dzień Flagi Narodowej oraz Rocznicę Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja zostały odwołane. Przez ostatnie dni na naszym profilu Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka na Facebooku przypominaliśmy najważniejsze wiadomości o Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Rocznicy Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.

Na zakończenie naszej akcji #WywieśFlagę postanowiliśmy propagować patriotyzm narodowy, zachęcając do wywieszenia flagi, następnie zrobienie sobie z nią zdjęcia i opublikowania w komentarzu pod naszym postem. Do czego wszystkich sanoczan zachęcamy! Symbole Narodowe, zwłaszcza biało-czerwona flaga są świadectwem suwerenności naszego kraju oraz znakiem naszej historii i tradycji. Symbole te, nieodłącznie towarzyszą Polakom w ważnych chwilach dla naszego kraju. Patrząc na dzisiejszą sytuację w naszym kraju i na świecie jest to bardzo wyjątkowa i ważna dla nas sytuacja, która na naszych oczach staje się historią, dlatego właśnie w tym czasie zjednoczmy się wraz z naszymi rodzinami, przy biało-czerwonym sztandarze i tak uczcijmy zbliżające się święta majowe. Wywieśmy nasze flagi! Pokażmy nasz patriotyzm. Stwórzmy wspólnie jedną wielką wspólnotę narodową, która ma na imię Polska! - przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka Grzegorz Nogaj. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE