Reklama

Rozwiązania kredytowe na spłatę długów

Opublikowano:
Autor:

Rozwiązania kredytowe na spłatę długów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Największe problemy z uznaniem wniosku o kredyt mają osoby bezrobotne lub posiadające niespłacone zobowiązania. Gdzie w takim przypadku szukać pomocy i gdzie można starać się pożyczkę? Rozwiązaniem mogą być dwie opcje.

Wiele banków czy instytucji finansowych, żeby przyciągnąć jak największą liczbę klientów uprościło procedury pożyczania większej sumy pieniędzy. W bankach pojawia się również coraz więcej usług, które nie wymagają dużej ilości zaświadczeń. Dzięki temu potrzebną kwotę pieniędzy można otrzymać dużo szybciej. Jednak nie każdy bank oferuje takie uproszczenia i nie każdy może z takich usług skorzystać. Największe problemy z uznaniem wniosku o kredyt mają osoby bezrobotne lub posiadające niespłacone zobowiązania. Gdzie w takim przypadku szukać pomocy i gdzie można starać się pożyczkę? Rozwiązaniem mogą być dwie opcje.

Pierwsza z nich to pożyczki na spłatę długów udzielane przez parabanki. Wniosek można złożyć przez Internet w dowolnym dla siebie momencie. Wystarczy tylko ważny dowód osobisty oraz dostęp do sieci. Oprócz tego wymagane jest, aby pożyczkobiorca miał skończone 18 lat i był obywatelem Polski. Niektóre parabanki mają ograniczenia wiekowe i udzielają pożyczek osobom, które są pomiędzy 21 a 80 rokiem życia. Każda pożyczka na spłatę długów posiada wysokie oprocentowanie, a pożyczoną kwotę w całości należy oddać po upływie 30 dni. W przeciwnym razie musimy się liczyć z naliczeniem wysokich odsetek lub karami umownymi, wynikających z tytułu przedłużenia terminu spłaty.

Drugim rozwiązaniem, które może pomóc opłacić długi osobom bezrobotnym jest karta kredytowa na oświadczenie. Przed złożeniem wniosku, warto jednak sprawdzić, które banki w swojej ofercie mają produkty na oświadczenie i jakie warunki stawiają. Niektóre placówki wymagają, aby osoba ubiegająca się o taką kartę musi być albo klientem banku, ale przedstawić zaświadczenie o zatrudnieniu na umowę o prace. Niektóre banki wymagają aby minimalna kwota zarobków wynosiła 1000 zł w przeciwnym razie wniosek zostanie odrzucony. Warto jednak wiedzieć, że limity na karcie kredytowej na oświadczenie są o wiele mniejsze niż przy tradycyjnej. Jest to zabezpieczenie banków przed ewentualną stratą pieniędzy lub niespłacanie rat na czas. Karta kredytowa na oświadczenie jest miesięcznym kredytem odnawialnym. W przypadku opóźnień w spłacie naliczają się odsetki, które zostaną doliczone do rachunku karty. Karta kredytowa na oświadczenie jest dobrym rozwiązaniem, żeby zachować płynność finansową w domowym budżecie i nie stresować niespodziewanymi wydatkami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE