Reklama

Pieniądze do wzięcia?

Opublikowano:
Autor:

Pieniądze do wzięcia? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lokalna Grupa Działania Zielone Bieszczady ogłosiła nabór projektów do dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Do 9 grudnia w gminach objętych działalnością LGD trwały spotkania z przyszłymi przedsiębiorcami.

O dofinansowanie mogą starać się projekty - tak zwane operacje - polegające na zakładaniu działalności gospodarczej, rozwijaniu firmy lub tworzeniu inkubatorów przetwórstwa lokalnego. Wszystkie pomysły muszą realizować cele wskazane w Lokalnej Strategii Rozwoju opracowanej przez LGD. Konkurs skierowany jest do osób chcących otworzyć własny biznes oraz przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć własną firmę albo utworzyć podmiot wykorzystujący współpracę przedsiębiorców i wspierający lokalnych producentów w sprzedaży ich produktów.

Wnioskodawca musi planować lub prowadzić działalność na terenie LGD, tj. 7 gmin z powiatu leskiego, sanockiego i bieszczadzkiego (Solina, Olszanica, Sanok, Tyrawa Wołoska, Czarna, Lutowiska, Ustrzyki Dolne). Dla wszystkich trzech typów projektów określono szczegółowe zasady naboru, kryteria oceny i sposoby składania wniosków. Informacje te dostępne są na stronie internetowej LGD Zielone Bieszczady oraz w Biurze LGD w Ustrzykach Dolnych. 

Więcej w 50 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE