Reklama

Najnowszy numer Korso Gazety Sanockiej już w kioskach

Opublikowano:
Autor:

Najnowszy numer Korso Gazety Sanockiej już w kioskach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

A w nim m. in.:

Kierownik ofiarą mobbingu?
Marcin Marcinkowski, kierownik Centrum Integracji Społecznej w Sanoku, oskarża włodarzy starostwa powiatowego o mobbing i dyskryminację. Pod koniec października złożył w tej sprawie pozew do sądu.

 

 


Nowy plebiscyt! Wybieramy Bieszczadzkiego Leśnika.

Autosan stanął na nogi

Sanocka fabryka podpisała umowę z niemiecką firmą ebe Europa na dostawę czterech ekologicznych autobusów z napędem elektrycznym oraz z Urzędem Miasta Sanoka na dostarczenie 11 niskoemisyjnych autobusów.


Kontrowersyjny duchowny
Ksiądz Wojciech Lemański, duchowny, który został skazany na karę suspensy i ma zakaz wypowiadania się publicznie oraz wykonywania posługi kapłańskiej, spotkał się w miniony piątek z mieszkańcami Sanoka.

 

Kosztowne odpady

Wysokie opłaty za odpady komunalne w Sanoku oraz niewiadome zagospodarowanie nadwyżki pochodzącej z tego tytułu skłoniły mieszkańców do interwencji u posła Piotra Uruskiego. Ministerstwo Środowiska rozwiało obawy sanoczan.
 

Wyrównane szanse

Rozpoczęła się trzecia edycja Południowo Podkarpackiej Ligi w Pływaniu. Moc pokazało Krosno. Wysoki poziom zaprezentowały także nasze kluby.

Niebezpieczne wybuchy


Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Stuposianach zabezpieczali teren, gdzie znaleziono dwa pociski dużego kalibru z czasów II wojny światowej.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE