Reklama

Martin Vozdecký ma wielkie serce

Opublikowano: śr, 23 sty 2019 12:45
Autor:

Martin Vozdecký ma wielkie serce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Związał się z Sanokiem nie tylko zawodowo ale przede wszystkim emocjonalnie. Tu grał w hokeja, tu się bawił w wolnych chwilach, poznawał mieszkańców, nawiązywał znajomości i przyjaźnie, jak się okazuje na całe życie!

Martin Vozdecký pomimo, że już nie jest w Sanoku, nadal ma szczególny stosunek do naszego miasta i jego mieszkańców. Wie na bieżąco, co się tu dzieje i jak najbardziej chce uczestniczyć, choć na odległość w sprawach dla nas ważnych. 

Dowiedziawszy się, że jeden z nas, sanoczan potrzebuje ogromnego wsparcia finansowego, natychmiast zareagował. Do drzwi jednego z mieszkańców Sanoka zapukał listonosz, który przyniósł paczkę. Odbiorca paczki zaniemówił i wzruszył się ogromnie, otwierając pudełko...bowiem w środku znalazł "skarby"- pamiątki Martina z Sanoka: złoty medal z Mistrzostw Polski i jego koszulkę klubową. Wiedział, że tu w Sanoku będziemy wiedzieli co dalej z tym zrobić.

Przyjaciele rodziny Dariusza Niemca, założyli aukcję na portalu Allegro gdzie można licytować te cenne pamiątki. Zachęcamy do licytacji wszystkich ludzi dobrej woli -  Licytacja dla DARKA - pomóżmy jednemu z braci hokejowej a darczyńcy udowodnijmy, że potrafimy docenić jego wspaniały gest!

Suma na licytacji ciągle rośnie i mamy nadzieję, że tak będzie do samego końca aukcji czyli do 1 lutego do godz. 23:58

 

- Potrzeby są ogromne: podnośnik dla sparaliżowanych, do tego dwie płachty z ochroną na głowę żeby można go wykąpać, przebrać czy poprawić pościel. Potrzebna jest również kamizelka żeby posadzić go na fotel i wózek oraz wszelkie środki czystości typu pampers, podkłady i inne. Rehabilitacja dobrego masażysty z dojazdem do domu w Atenach to koszt 50 euro. Tyle samo kosztuje ośmiogodzinna pomoc osoby prywatnej, która zajmuje się synem - wylicza pani Halina.

- Pomagam synowi wraz z rodziną, ale kończą nam się pieniądze, dlatego ta prośba do ludzi dobrej woli, kolegów, znajomych, aby pomogli w tym ciężkim momencie naszego życia. Z góry dziękuję za każdą złotówkę z całego serca! - kończy mama pana Darka.

Na portalu zrzutka.pl jest w dalszym ciągu zbiórka pieniędzy dla Darka

Szerzej o chorobie i potrzebach Darka pisaliśmy TUTAJ

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE