Reklama

KRONIKA POLICYJNA: zuchwali złodzieje, nietrzeźwi kierowcy i niebezpieczni znajomi

Opublikowano:
Autor:

KRONIKA POLICYJNA: zuchwali złodzieje, nietrzeźwi kierowcy i niebezpieczni znajomi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ostatnim tygodniu doszło do kilku kradzieży w Sanoku, zaś na drogach w powiecie policjanci z sanockiej komendy zatrzymują kolejnych pijanych kierowców. Brak rozwagi wciąż króluje na ulicach.

Porysowana szyba

Na ulicy Jana Pawła II w Sanoku 11 kwietnia nieznany sprawca porysował przednią szybę w samochodzie marki Audi. Wartość strat mieszkaniec powiatu sanockiego szacuje na kwotę 1000 zł.

Nietrzeźwi kierowcy

W Woli Sękowej 12 kwietnia 26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował ciągnikiem rolniczym marki Ursus w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.65 mg/l, II - 0.65 mg/l, zaś III - 0.58 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

W Nowym Łupkowie 15 kwietnia kierowca samochodu marki Volkswagen znajdował się pod wpływem alkoholu. I badanie wykazało 1,24 mg/l, II - 1,28 mg/l, III - 1.11 mg/l. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. W trakcie prowadzonych czynności kierowca chciał  wręczyć łapówkę interweniującym policjantom w zamian za odstąpienie od prawnie wykonywanych czynności służbowych. Nietrzeźwego zatrzymano w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Groźby znajomego

Na ulicy Bieszczadzkiej w Besku 12 kwietnia znajomy groził telefonicznie mieszkance powiatu sanockiego pozbawieniem życia i utraty zdrowia. Kobieta w obawie o własne bezpieczeństwo zgłosiła zdarzenie policji.

Złodziej w domu

Na ulicy Kruczej w Sanoku 13 kwietnia złodziej po pokonaniu zabezpieczeń wszedł do wnętrza budynku. Ukradł telefon komórkowy marki Samsung oraz portfel wraz z zawartością. Pokrzywdzona oszacowała straty na około 1000 zł.

Udany połów

Na ulicy Okulickiego w Sanoku 14 kwietnia nieznany sprawca włamał się do pomieszczeń firmy, skąd zabrał dwa monitory komputerowe LCD o wartości około 1000 złotych oraz około 500 złotych. Kradzież zgłosił 57-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE