Reklama

Korso na weekend

Opublikowano:
Autor:

Korso na weekend - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Piknik rodzinny - Zawozie

 

5 sierpnia przy Szkole Podstawowej w Zawozie (gmina Solna) odbędzie się rodzinny piknik. Z kolei 6 sierpnia (niedziela) zapraszamy o godz. 15.00 na X Bieszczadzkie Konfrontacje Kulinarne w Myczkowcach - Zapora. W programie pokaz kulinarny Daniela Hucika. Gościem specjalnym będzie Tadeusz Drozda.

 

Święto Chleba - Ustrzyki Dolne

 

W dniach 5-6 sierpnia w Muzeum Młynarstwa i Wsi Ustrzyki Dolne zapowiada się niezła impreza. W sobotnim programie m.in. młócenie zboża cepami, odsiewanie po omłotach, mielenie w żarnach, warsztaty pieczenia dla rodzin. Z kolei w niedzielę usłyszymy gawędy Stanisława Buda o dawnych zwyczajach pieczenia chleba, obejrzymy występy muzyczne.

 

Festiwal Sztuk - Czarna

 

5 sierpnia na Stadionie Sportowym w Czarnej o godz. 12.00 zapraszamy na III Bieszczadzki Festiwal Sztuk. Wystąpią: Żukowianie, Lipovec Folklorny Subor, Chigaga Group z Maroka + Smereko i przyjaciele, Piotr Rogala oraz Rusychi. W programie przewidziano ponadto pokazy i warsztaty kawalstwa artystycznego, garncarstwa, swojskie jadło, zabawę taneczną i wiele innych atrakcji. Zapraszamy.

 

Piknik - Pakoszówka

 

6 sierpnia od godz. 14.00 na boisku sportowym w Pakoszówce (obok betoniarni) rozpocznie się Wakacyjny Piknik. W programie przewidziano liczne atrakcje, m.in. występ mażoretek Impuls z Pakoszówki, mażoretek Vivid z Jaćmierza, występy zespołów Pakoszowianie, Lisznianie oraz Biesiada. Organizatorzy zapewniają także liczne atrakcje dla dzieci. Wstęp wolny.

Festiwal Kapel Bojkowskich – Baligród

 

5 i 6 sierpnia na stadionie sportowym w Baligrodzie czeka nas mnóstwo dobrej zabawy. W sobotę o godz. 11.00 zaplanowany jest Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora GOK Baligród. O 16.00 rozpoczną się gry i zabawy, a o 19.00 zabawa pod gwiazdami przy zespole muzycznym "Avers".

Z kolei w niedzielę o 16.15 rozpocznie się Festiwal Kapel Bojkowskich, a o 20.00 wystąpi gwiazda muzyki disco polo, Rompey.

 

Festyn - Pastwiska

 

6 sierpnia od godz. 15.00 na boisku szkolnym rozpocznie się festyn. W programie gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, przejazd bryczką lub na koniu, degustacja domowego ciasta, a od godz. 18.00 zabawa przy muzyce.

Zawody strażacko-pożarnicze - Nowosielce

 

6 sierpnia o godz. 13.30 na stadionie w Nowosielcach zostanie rozegrany turniej strażacki. Zobaczymy tam również prawdziwego strongmana. Zapraszamy!

Spotkania przygraniczne – Komańcza

 

W niedzielę, 6 sierpnia, o godz. 14.00 na placu nad Osławicą w Komańczy wystąpią zespoły z Polski i Słowacji. Gwiazdą wieczoru będzie Redlin.

 

Tropami Żbików - Komańcza

 

Transgraniczny Wyścig Rowerów Górskich rozpocznie się 5 sierpnia o godz. 11.00 na placu nad Osławicą. O 20.00 zaplanowana jest zabawa "na klepisku".

Dni Rymanowa

5 i 6 sierpnia zapraszamy do pobliskiego Rymanowa. W sobotę o 15:00 będzie rozegrany  turniej siłowania na rękę amatorów, o 17.00 - pokazy podnoszenia ciężarów w wykonaniu juniorów z gminy Rymanów, zaś o 18.00 wystąpi zespół Rosarian i Cała Góra Barwinków. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Luxtorpeda, po występie którego na dyskotekę pod gwiazdami zaprasza DJ Carry.

Z kolei w niedzielę oprócz konkursów i zabaw dla dzieci przewidziano koncert Rymanowskiej Orkiestry Dętej, występ zespołu Lachersi oraz Masters. Zapraszamy!

 


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE