Reklama

KOMENTARZE POWYBORCZE: Ernest Nowak: "Przed nami szereg wyzwań i projektów. Jestem przekonany iż wspólnie im podołamy"

Opublikowano:
Autor:

KOMENTARZE POWYBORCZE: Ernest Nowak: "Przed nami szereg wyzwań i projektów. Jestem przekonany iż wspólnie im podołamy" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ernest Nowak wygrał wyborczą dogrywkę i ponownie będzie rządził gminą Zagórz. Zdobył 3445 głosów, jego kontrkandydat, Tomasz Świech 1355.

W pierwszej kolejności pragnę serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wzięli udział w wyborach. Dziękuję zwłaszcza tym osobom, które oddały na mnie swój głos i wspierały mnie w trakcie kampanii wyborczej. Wysoki ponad 70 % poziom poparcia dla mojej kandydatury traktuję jako inspirację do dalszej wytężonej pracy na rzecz naszej gminnej społeczności.

Wyborcy zadecydowali o gruntownej zmianie składu Rady Miejskiej w Zagórzu. Z uwagi na finalny podział mandatów w tym gremium niezbędne będzie poszukiwanie konsensusu wokół kluczowych kierunków rozwoju naszej gminy. Ze swej strony deklaruję otwartość na wszelkie pomysły i środowiska, które w sposób twórczy i merytoryczny chcą pracować dla dobra mieszkańców. Przed nami szereg wyzwań i projektów. Jestem przekonany iż wspólnie im podołamy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE