Reklama

Jubileusz 60-lecia Szkoły Medycznej im. Anny Jenke w Sanoku

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Medyczna Szkoła Policealna im. Anny Jenke w Sanoku obchodzi w tym roku jubileusz 60-lecia swojego istnienia. Z tej okazji w kościele Przemienienia Pańskiego w Sanoku odprawiona została msza święta, a 28 czerwca zorganizowano uroczystość, w czasie której dyrektor Halina Połojko przypomniała historię szkoły oraz sylwetki jej absolwentów.

– Spisana w kronikach historia szkoły i myśli naszej patronki Anny Jenke dowodzą kolejności i ważności naszych medycznych spraw oraz potrzeb, gdzie najpierw musi być normalne, ale jakże odpowiedzialne dojrzewanie i wychowanie, aby potem wyrosło nam zdrowe, zaopiekowane i szczęśliwe społeczeństwo. Jest to dla nas stały drogowskaz i piękna, wielopokoleniowa saga lekcji historii – mówiła dyrektor Halina Połojko.

Obchody wzbogaciły występy artystyczne.

 

– Z okazji 60-lecia powstania i działalności Medycznej Szkoły Policealnej w Sanoku, w imieniu Zarządu Powiatu Sanockiego, starosty Stanisława Chęcia oraz własnym, gratuluję pięknego jubileuszu – mówił w podczas wystąpienia okolicznościowego wicestarosta Janusz Cecuła. – Medyczna Szkoła Policealna w Sanoku pełniła i nadal pełni bardzo ważną funkcję. Wspiera lokalny rynek pracy, dostarczając dobrze wykształcone kadry w służbie zdrowia, bierze udział w kształtowaniu polityki gospodarczej i zdrowotnej naszego regionu, w ten sposób wspierając jego rozwój. Z okazji jubileuszu szkoły, życzę wszystkim Państwu dalszych sukcesów, które będą źródłem satysfakcji i uznania. Życzę, aby jubileusz był okazją do spotkań, przywoływania najlepszych wspomnień oraz niezapomnianych chwil. Życzę wreszcie niegasnącej pasji w pracy z młodymi ludźmi oraz wielu kolejnych pomyślnych lat, które pozwolą na kontynuowanie wspaniałych osiągnięć.

 

Zdjęcia z obchodów jubileuszu znajdują się w galerii.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy